Mallory Sonalert Products Inc. SCE028MD3CM1B
Numero parte
SCE028MD3CM1B
Produttore
Mallory Sonalert Products Inc.
Categoria:
Alarme, Summer und Sirenen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCE028MD3CM1B.pdf
Descrizione
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SCE028MD3CM1B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCE028MD3CM1B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCE028MD3CM1B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCE028MD3CM1B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SCE SCE SCE SCE SCE
ProductStatus Active Active Active Active Active
InputType DC DC DC DC DC
Voltage-Rated - - - - -
VoltageRange 16 ~ 28V 16 ~ 28V 16 ~ 28V 16 ~ 28V 16 ~ 28V
Frequency 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz
Technology Piezo Piezo Piezo Piezo Piezo
OperatingMode Chime Chime Chime Chime Chime
SoundPressureLevel(SPL) 75dB @ 16V, 61cm 75dB @ 16V, 61cm 75dB @ 16V, 61cm 75dB @ 16V, 61cm 75dB @ 16V, 61cm
Current-Supply 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
PortLocation Top Top Top Top Top
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
ApprovalAgency cUL, UL cUL, UL cUL, UL cUL, UL cUL, UL
Ratings - - - - -
IngressProtection - - - - -
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Termination Terminal Block Terminal Block Terminal Block Terminal Block Terminal Block
Size/Dimension 1.692 Dia (42.98mm) 1.692 Dia (42.98mm) 1.692 Dia (42.98mm) 1.692 Dia (42.98mm) 1.692 Dia (42.98mm)