Mallory Sonalert Products Inc. SCE048XA3MP1B
Numero parte
SCE048XA3MP1B
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCE048XA3MP1B.pdf
Descrizione
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Product details
1. How to order SCE048XA3MP1B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCE048XA3MP1B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCE048XA3MP1B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCE048XA3MP1B.
InputType AC, DC AC, DC AC, DC AC, DC AC, DC
Voltage-Rated - - - - -
VoltageRange 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V
Frequency 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz
Technology Piezo Piezo Piezo Piezo Piezo
OperatingMode Pulse, Medium Pulse, Medium Pulse, Medium Pulse, Medium Pulse, Medium
Duration 5 PPS 5 PPS 5 PPS 5 PPS 5 PPS
SoundPressureLevel(SPL) 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm
Current-Supply 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
PortLocation Top Top Top Top Top
OperatingTemperature -30°C ~ 65°C -30°C ~ 65°C -30°C ~ 65°C -30°C ~ 65°C -30°C ~ 65°C
Size/Dimension 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm)