Mallory Sonalert Products Inc. SCE048XD3SU1B
Numero parte
SCE048XD3SU1B
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCE048XD3SU1B.pdf
Descrizione
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Product details
1. How to order SCE048XD3SU1B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCE048XD3SU1B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCE048XD3SU1B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCE048XD3SU1B.
InputType DC DC DC DC DC
Voltage-Rated - - - - -
VoltageRange 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V 28 ~ 48V
Frequency 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz 2.9kHz
Technology Piezo Piezo Piezo Piezo Piezo
OperatingMode Speed Up, Slow Speed Up, Slow Speed Up, Slow Speed Up, Slow Speed Up, Slow
SoundPressureLevel(SPL) 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm 95dB @ 28V, 61cm
Current-Supply 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
PortLocation Top Top Top Top Top
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Size/Dimension 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm) 1.687 Dia (42.85mm)