Signal Transformer SCMD4D12-4R7
Numero parte
SCMD4D12-4R7
Produttore
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCMD4D12-4R7.pdf
Descrizione
FIXED IND 4.7UH 1.15A 250MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SCMD4D12-4R7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCMD4D12-4R7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCMD4D12-4R7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCMD4D12-4R7.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCMD4D12 SCMD4D12 SCMD4D12 SCMD4D12 SCMD4D12
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.15 A 1.15 A 1.15 A 1.15 A 1.15 A
Current-Saturation(Isat) 1.37A 1.37A 1.37A 1.37A 1.37A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz