Signal Transformer SCRH2D18-6R8
Numero parte
SCRH2D18-6R8
Produttore
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCRH2D18-6R8.pdf
Descrizione
FIXED IND 6.8UH 1.29A 123MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SCRH2D18-6R8 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCRH2D18-6R8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH2D18-6R8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH2D18-6R8.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH2D18 SCRH2D18 SCRH2D18 SCRH2D18 SCRH2D18
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1.29 A 1.29 A 1.29 A 1.29 A 1.29 A
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 123mOhm Max 123mOhm Max 123mOhm Max 123mOhm Max 123mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz