Signal Transformer SCRH64B-560
Numero parte
SCRH64B-560
Produttore
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCRH64B-560.pdf
Descrizione
FIXED IND 56UH 580MA 560MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SCRH64B-560 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCRH64B-560 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH64B-560?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH64B-560.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH64B SCRH64B SCRH64B SCRH64B SCRH64B
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 56 µH 56 µH 56 µH 56 µH 56 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 580 mA 580 mA 580 mA 580 mA 580 mA
Current-Saturation(Isat) 580mA 580mA 580mA 580mA 580mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz