Signal Transformer SCRH6D28-330
Numero parte
SCRH6D28-330
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCRH6D28-330.pdf
Descrizione
FIXED IND 33UH 970MA 165MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SCRH6D28-330 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SCRH6D28-330 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH6D28-330?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH6D28-330.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA
Current-Saturation(Isat) 970mA 970mA 970mA 970mA 970mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 165mOhm Max 165mOhm Max 165mOhm Max 165mOhm Max 165mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz