Signal Transformer SCRH73B-391
Numero parte
SCRH73B-391
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SCRH73B-391.pdf
Descrizione
FIXED IND 390UH 260MA 2.94OHM SM