Eaton - Electronics Division SD10-470-R
Numero parte
SD10-470-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SD10-470-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 47UH 337MA 1.47OHM SMD