Eaton - Electronics Division SD12-8R2-R
Numero parte
SD12-8R2-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SD12-8R2-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 8.2UH 1.02A 239.9 MOHM