SDM30-12S3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SDM30-12S3.
| Immagine |
| Package/Case | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SDM30 (30W) | SDM30 (30W) | SDM30 (30W) | SDM30 (30W) | SDM30 (30W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 9.2V | 9.2V | 9.2V | 9.2V | 9.2V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |
| Power(Watts) | 17 W | 17 W | 17 W | 17 W | 17 W |
| Voltage-Isolation | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Efficiency | 77% | 77% | 77% | 77% | 77% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.00 L x 2.00 W x 0.63 H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm) | 2.00 L x 2.00 W x 0.63 H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm) | 2.00 L x 2.00 W x 0.63 H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm) | 2.00 L x 2.00 W x 0.63 H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm) | 2.00 L x 2.00 W x 0.63 H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm) |