Bourns Inc. SDR0403-680KL
Numero parte
SDR0403-680KL
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SDR0403-680KL.pdf
Descrizione
FIXED IND 68UH 460MA 1.12OHM SMD