XP Power SDS60UT03
Numero parte
SDS60UT03
Produttore
XP Power
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SDS60UT03.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W