EPSON SG-210STF 12.2880ML0
Numero parte
SG-210STF 12.2880ML0
Produttore
EPSON
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SG-210STF 12.2880ML0.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SG-210STF 12.2880ML0 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SG-210STF 12.2880ML0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-210STF 12.2880ML0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 1.8mA 1.8mA 1.8mA 1.8mA 1.8mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)