EPSON SG-9101CA-D20PGDBC
Numero parte
SG-9101CA-D20PGDBC
Produttore
EPSON
Categoria:
Programmierbare Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SG-9101CA-D20PGDBC.pdf
Descrizione
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SG-9101CA-D20PGDBC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SG-9101CA-D20PGDBC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-9101CA-D20PGDBC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series SG-9101 SG-9101 SG-9101 SG-9101 SG-9101
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
AvailableFrequencyRange 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V
FrequencyStability - - - - -
FrequencyStability(Total) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)