EPSON SG-9101CE-C20SHBAC
Numero parte
SG-9101CE-C20SHBAC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SG-9101CE-C20SHBAC.pdf
Descrizione
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Product details
1. How to order SG-9101CE-C20SHBAC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SG-9101CE-C20SHBAC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-9101CE-C20SHBAC?
AvailableFrequencyRange 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz
Function Standby Standby Standby Standby Standby
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V
FrequencyStability - - - - -
FrequencyStability(Total) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)