Littelfuse Inc. SLD43-018-B
Numero parte
SLD43-018-B
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
P600, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SLD43-018-B.pdf
Descrizione
TVS DIODE 43VWM 69.4VC P600
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SLD43-018-B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SLD43-018-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLD43-018-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLD43-018-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 43V 43V 43V 43V 43V
Voltage-Breakdown(Min) 49V 49V 49V 49V 49V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 73.5A 73.5A 73.5A 73.5A 73.5A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)