Rectron USA SMA2J11A
Numero parte
SMA2J11A
Produttore
Rectron USA
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AC, SMA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMA2J11A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMA2J11A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMA2J11A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMA2J11A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMA2J11A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMA2J11A pin diagram, SMA2J11A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMA2J SMA2J SMA2J SMA2J SMA2J
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 11V 11V 11V 11V 11V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 18.2V 18.2V 18.2V 18.2V 18.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W