Micro Commercial Co SMA3EZ11D5-TP
Numero parte
SMA3EZ11D5-TP
Produttore
Micro Commercial Co
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
DO-214AC, SMA
Scheda tecnica
SMA3EZ11D5-TP.pdf
Descrizione
DIODE ZENER DO214AA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMA3EZ11D5-TP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMA3EZ11D5-TP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMA3EZ11D5-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMA3EZ11D5-TP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Power - Max 3 W 3 W 3 W 3 W 3 W
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 4 Ohms 4 Ohms 4 Ohms 4 Ohms 4 Ohms
Operating Temperature 11 V 11 V 11 V 11 V 11 V
Supplier Device Package 1 µA @ 8.4 V 1 µA @ 8.4 V 1 µA @ 8.4 V 1 µA @ 8.4 V 1 µA @ 8.4 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA