Bourns Inc. SMAJ110A
Numero parte
SMAJ110A
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJ110A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Product details
1. How to order SMAJ110A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ110A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ110A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ110A.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ110A pin diagram, SMAJ110A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W