SMC Diode Solutions SMAJ28CA
Numero parte
SMAJ28CA
Produttore
SMC Diode Solutions
Categoria:
TVS - Dioden
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJ28CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Product details
1. How to order SMAJ28CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ28CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ28CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ28CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ28CA pin diagram, SMAJ28CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28V 28V 28V 28V 28V
Voltage-Breakdown(Min) 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.8A 8.8A 8.8A 8.8A 8.8A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W