SMC Diode Solutions SMAJ48CA
Numero parte
SMAJ48CA
Produttore
SMC Diode Solutions
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJ48CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Product details
1. How to order SMAJ48CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ48CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ48CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ48CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ48CA pin diagram, SMAJ48CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 48V 48V 48V 48V 48V
Voltage-Breakdown(Min) 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 77.4V 77.4V 77.4V 77.4V 77.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W