Littelfuse Inc. SMAJ7.5CA
Numero parte
SMAJ7.5CA
Produttore
Littelfuse Inc.
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJ7.5CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AC
Product details
1. How to order SMAJ7.5CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ7.5CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ7.5CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ7.5CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ7.5CA pin diagram, SMAJ7.5CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V
Voltage-Breakdown(Min) 8.33V 8.33V 8.33V 8.33V 8.33V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 12.9V 12.9V 12.9V 12.9V 12.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 31A 31A 31A 31A 31A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W