Eaton - Electronics Division SMAJE110CA
Numero parte
SMAJE110CA
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
TVS - Dioden
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJE110CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Product details
1. How to order SMAJE110CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJE110CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJE110CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJE110CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJE110CA pin diagram, SMAJE110CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMAJE SMAJE SMAJE SMAJE SMAJE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W