Taiwan Semiconductor Corporation SMB10J22CA
Numero parte
SMB10J22CA
Produttore
Taiwan Semiconductor Corporation
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AA, SMB
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMB10J22CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMB10J22CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMB10J22CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB10J22CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMB10J22CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMB10J22CA pin diagram, SMB10J22CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine SMB10J11CA R5G SMB10J12A R5G SMB10J33A R5G SMB10J22CA R5G SMB10J33CA R5G
Numero parte SMB10J11CA R5G SMB10J12A R5G SMB10J33A R5G SMB10J22CA R5G SMB10J33CA R5G
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMB10J SMB10J SMB10J SMB10J SMB10J
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 28.2A 28.2A 28.2A 28.2A 28.2A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)