Micro Commercial Co SMB3EZ19D5-TP
Numero parte
SMB3EZ19D5-TP
Produttore
Micro Commercial Co
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Scheda tecnica
SMB3EZ19D5-TP.pdf
Descrizione
DIODE ZENER DO214AA
Product details
1. How to order SMB3EZ19D5-TP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMB3EZ19D5-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB3EZ19D5-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMB3EZ19D5-TP.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Power - Max 3 W 3 W 3 W 3 W 3 W
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 7 Ohms 7 Ohms 7 Ohms 7 Ohms 7 Ohms
Operating Temperature 19 V 19 V 19 V 19 V 19 V
Supplier Device Package 500 nA @ 14.4 V 500 nA @ 14.4 V 500 nA @ 14.4 V 500 nA @ 14.4 V 500 nA @ 14.4 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA