Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMB8J22C-E3/5B
Numero parte
SMB8J22C-E3/5B
Produttore
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AA, SMB
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMB8J22C-E3/5B.pdf
Descrizione
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMB8J22C-E3/5B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMB8J22C-E3/5B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB8J22C-E3/5B?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 20.3A 20.3A 20.3A 20.3A 20.3A
Power-PeakPulse 800W 800W 800W 800W 800W