Bourns Inc. SMBJ14CA
Numero parte
SMBJ14CA
Produttore
Bourns Inc.
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMBJ14CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Product details
1. How to order SMBJ14CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMBJ14CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ14CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ14CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMBJ14CA pin diagram, SMBJ14CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Series SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 14V 14V 14V 14V 14V
Voltage-Breakdown(Min) 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 25.9A 25.9A 25.9A 25.9A 25.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W