Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMBJ22-E3/5B
Numero parte
SMBJ22-E3/5B
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMBJ22-E3/5B.pdf
Descrizione
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AA
Product details
1. How to order SMBJ22-E3/5B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMBJ22-E3/5B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ22-E3/5B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ22-E3/5B.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 15.2A 15.2A 15.2A 15.2A 15.2A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W