Taiwan Semiconductor Corporation SMCJ13CA
Numero parte
SMCJ13CA
Produttore
Taiwan Semiconductor Corporation
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMCJ13CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Product details
1. How to order SMCJ13CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMCJ13CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMCJ13CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ13CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMCJ13CA pin diagram, SMCJ13CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 13V 13V 13V 13V 13V
Voltage-Breakdown(Min) 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 69.8A 69.8A 69.8A 69.8A 69.8A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)