SMC Diode Solutions SMCJ64CA
Numero parte
SMCJ64CA
Produttore
SMC Diode Solutions
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMCJ64CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
Product details
1. How to order SMCJ64CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMCJ64CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMCJ64CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ64CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMCJ64CA pin diagram, SMCJ64CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 64V 64V 64V 64V 64V
Voltage-Breakdown(Min) 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 103V 103V 103V 103V 103V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 14.6A 14.6A 14.6A 14.6A 14.6A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)