Bourns Inc. SMCJ8.5CA-Q
Numero parte
SMCJ8.5CA-Q
Produttore
Bourns Inc.
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMCJ8.5CA-Q.pdf
Descrizione
TVS DIODE 8.5VWM 18.7VC DO214AB
Product details
1. How to order SMCJ8.5CA-Q on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMCJ8.5CA-Q price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMCJ8.5CA-Q?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ8.5CA-Q.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V
Voltage-Breakdown(Min) 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 18.7V 18.7V 18.7V 18.7V 18.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 521A (8/20µs) 521A (8/20µs) 521A (8/20µs) 521A (8/20µs) 521A (8/20µs)
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)