Littelfuse Inc. SMDJ85CA-T7
Numero parte
SMDJ85CA-T7
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMDJ85CA-T7.pdf
Descrizione
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMDJ85CA-T7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMDJ85CA-T7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMDJ85CA-T7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDJ85CA-T7.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMDJ SMDJ SMDJ SMDJ SMDJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 85V 85V 85V 85V 85V
Voltage-Breakdown(Min) 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 137V 137V 137V 137V 137V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 21.9A 21.9A 21.9A 21.9A 21.9A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)