SMF4L28A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF4L28A.
| Immagine |
| Produttore | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Package/Case | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F |
| Series | SMF4L | SMF4L | SMF4L | SMF4L | SMF4L |
| ProductStatus | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 31.1V | 31.1V | 31.1V | 31.1V | 31.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 45.4V | 45.4V | 45.4V | 45.4V | 45.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 8.8A | 8.8A | 8.8A | 8.8A | 8.8A |
| Power-PeakPulse | 400W | 400W | 400W | 400W | 400W |