Eaton - Electronics Division SMFE150A
Numero parte
SMFE150A
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
SOD-123F
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMFE150A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 150VWM 243VC SOD123FL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMFE150A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMFE150A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFE150A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFE150A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFE150A pin diagram, SMFE150A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMFE SMFE SMFE SMFE SMFE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 150V 150V 150V 150V 150V
Voltage-Breakdown(Min) 167V 167V 167V 167V 167V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 243V 243V 243V 243V 243V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W