Eaton - Electronics Division SMFE85CA
Numero parte
SMFE85CA
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
SOD-123F
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMFE85CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 85VWM 137VC SOD123FL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SMFE85CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMFE85CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFE85CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFE85CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFE85CA pin diagram, SMFE85CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Series SMFE SMFE SMFE SMFE SMFE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 85V 85V 85V 85V 85V
Voltage-Breakdown(Min) 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 137V 137V 137V 137V 137V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W