TDK Corporation SPM5020T-2R2M-CA
Numero parte
SPM5020T-2R2M-CA
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SPM5020T-2R2M-CA.pdf
Descrizione
FIXED IND 2.2UH 4.2A 51.4MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SPM5020T-2R2M-CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SPM5020T-2R2M-CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPM5020T-2R2M-CA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SPM-CA SPM-CA SPM-CA SPM-CA SPM-CA
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Material-Core Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 4.2 A 4.2 A 4.2 A 4.2 A 4.2 A
Current-Saturation(Isat) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 51.4mOhm Max 51.4mOhm Max 51.4mOhm Max 51.4mOhm Max 51.4mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz