PulseLarsen Antennas SPWH22832
Numero parte
SPWH22832
Produttore
PulseLarsen Antennas
Categoria:
HF-Antennen
Imballaggio
Scheda tecnica
SPWH22832.pdf
Descrizione
ANT SP WHIP 1-4W 832M SMA F T2
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SPWH22832 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SPWH22832 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPWH22832?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SPWH22832.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SPWH22832 pin diagram, SPWH22832 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 832MHz 832MHz 832MHz 832MHz 832MHz
FrequencyRange 782MHz ~ 882MHz 782MHz ~ 882MHz 782MHz ~ 882MHz 782MHz ~ 882MHz 782MHz ~ 882MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR - - - - -
ReturnLoss - - - - -
Gain - - - - -
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination SMA Female SMA Female SMA Female SMA Female SMA Female
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm)