TE Connectivity Passive Product SQPW53R9J
Numero parte
SQPW53R9J
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SQPW53R9J.pdf
Descrizione
RES 3.9 OHM 5% 5W AXIAL