Bourns Inc. SRF4530A-220YH
Numero parte
SRF4530A-220YH
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Gleichtaktdrosseln
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SRF4530A-220YH.pdf
Descrizione
SMD COMMON MODE FILTER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SRF4530A-220YH on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SRF4530A-220YH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRF4530A-220YH?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SRF4530A SRF4530A SRF4530A SRF4530A SRF4530A
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency 1.2 kOhms @ 10 MHz 1.2 kOhms @ 10 MHz 1.2 kOhms @ 10 MHz 1.2 kOhms @ 10 MHz 1.2 kOhms @ 10 MHz
Inductance@Frequency 22 µH @ 100 kHz 22 µH @ 100 kHz 22 µH @ 100 kHz 22 µH @ 100 kHz 22 µH @ 100 kHz
CurrentRating(Max) 310mA 310mA 310mA 310mA 310mA
DCResistance(DCR)(Max) 600mOhm 600mOhm 600mOhm 600mOhm 600mOhm
VoltageRating-DC 50V 50V 50V 50V 50V
VoltageRating-AC - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height(Max) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm)