Bourns Inc. SRR1260A-180M
Numero parte
SRR1260A-180M
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SRR1260A-180M.pdf
Descrizione
FIXED IND 18UH 4.2A 36 MOHM SMD