Nidec Copal Electronics ST32ETA503
Numero parte
ST32ETA503
Produttore
Nidec Copal Electronics
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ST32ETA503.pdf
Descrizione
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ST32ETA503 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ST32ETA503 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ST32ETA503?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ST32ETA503.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ST32ETA503 pin diagram, ST32ETA503 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series ST-32 ST-32 ST-32 ST-32 ST-32
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms
Power(Watts) 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C