SCHURTER Inc. TA45-ABFXTJ18C0-AZM01
Numero parte
TA45-ABFXTJ18C0-AZM01
Produttore
SCHURTER Inc.
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TA45-ABFXTJ18C0-AZM01.pdf
Descrizione
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TA45-ABFXTJ18C0-AZM01 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXTJ18C0-AZM01 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXTJ18C0-AZM01?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R
ProductStatus Active Active Active Active Active
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 1.8A 1.8A 1.8A 1.8A 1.8A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V