TE1500-E3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TE1500-E3.
| Immagine |
| Produttore | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TE | TE | TE | TE | TE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1 µF | 1 µF | 1 µF | 1 µF | 1 µF |
| Tolerance | -10%, +50% | -10%, +50% | -10%, +50% | -10%, +50% | -10%, +50% |
| Voltage-Rated | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| Polarization | Polar | Polar | Polar | Polar | Polar |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@HighFrequency | - | - | - | - | - |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.248 Dia x 0.512 L (6.30mm x 13.00mm) | 0.248 Dia x 0.512 L (6.30mm x 13.00mm) | 0.248 Dia x 0.512 L (6.30mm x 13.00mm) | 0.248 Dia x 0.512 L (6.30mm x 13.00mm) | 0.248 Dia x 0.512 L (6.30mm x 13.00mm) |