TE50BR33J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TE50BR33J.
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | TE | TE | TE | TE | TE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 50W | 50W | 50W | 50W | 50W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±400ppm/°C | ±400ppm/°C | ±400ppm/°C | ±400ppm/°C | ±400ppm/°C |
| CoatingHousingType | - | - | - | - | - |
| MountingFeature | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets |
| Size/Dimension | 1.102 Dia x 4.016 L (28.00mm x 102.00mm) | 1.102 Dia x 4.016 L (28.00mm x 102.00mm) | 1.102 Dia x 4.016 L (28.00mm x 102.00mm) | 1.102 Dia x 4.016 L (28.00mm x 102.00mm) | 1.102 Dia x 4.016 L (28.00mm x 102.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 2.520 (64.00mm) | 2.520 (64.00mm) | 2.520 (64.00mm) | 2.520 (64.00mm) | 2.520 (64.00mm) |