TE Connectivity Passive Product TE80B2K0J
Numero parte
TE80B2K0J
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chassis-Widerstände
Imballaggio
Radial, Tubular
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TE80B2K0J.pdf
Descrizione
RES CHAS MNT 2K OHM 5% 80W