Autonics TK4L-14SN
Numero parte
TK4L-14SN
Produttore
Autonics
Categoria:
Steuerungen – Prozess, Temperatur
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TK4L-14SN.pdf
Descrizione
TEMP CONTROL SSR 100-240VAC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TK4L-14SN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TK4L-14SN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TK4L-14SN?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TK4L-14SN.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TK4L-14SN pin diagram, TK4L-14SN datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Autonics Autonics Autonics Autonics Autonics
Packaging Box Box Box Box Box
Series TK TK TK TK TK
ProductStatus Active Active Active Active Active
InputRange -1999°C ~ 9999°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV -1999°C ~ 9999°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV -1999°C ~ 9999°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV -1999°C ~ 9999°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV -1999°C ~ 9999°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV
NumberofCharactersPerRow 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4
DisplayCharacters-Height 0.866 (22.00mm), 0.551 (14.00mm) 0.866 (22.00mm), 0.551 (14.00mm) 0.866 (22.00mm), 0.551 (14.00mm) 0.866 (22.00mm), 0.551 (14.00mm) 0.866 (22.00mm), 0.551 (14.00mm)
Voltage-Supply 100 ~ 240VAC 100 ~ 240VAC 100 ~ 240VAC 100 ~ 240VAC 100 ~ 240VAC
PanelCutoutDimensions Square - 92.00mm x 92.00mm Square - 92.00mm x 92.00mm Square - 92.00mm x 92.00mm Square - 92.00mm x 92.00mm Square - 92.00mm x 92.00mm