Carling Technologies TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N
Numero parte
TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N
Produttore
Carling Technologies
Categoria:
Wippschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N.pdf
Descrizione
SWITCH ROCKER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLGH-DA-TA20B-TB-B/125N?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series TLG TLG TLG TLG TLG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO
SwitchFunction Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom
CurrentRating(Amps) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC - - - - -
Color-Actuator/Cap Black Black Black Black Black
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
IlluminationTypeColor Neon, Amber Neon, Amber Neon, Amber Neon, Amber Neon, Amber
IlluminationVoltage(Nominal) 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC
TerminationStyle Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
IngressProtection - - - - -
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 28.57mm x 25.40mm Rectangular - 28.57mm x 25.40mm Rectangular - 28.57mm x 25.40mm Rectangular - 28.57mm x 25.40mm Rectangular - 28.57mm x 25.40mm