TE Connectivity Passive Product TLRP3A30DR033FTE
Numero parte
TLRP3A30DR033FTE
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
2512 (6432 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TLRP3A30DR033FTE.pdf
Descrizione
RES 0.033 OHM 1% 3W 2512