Littelfuse Inc. TPSMA6L22A
Numero parte
TPSMA6L22A
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-221AC, SMA Flat Leads
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TPSMA6L22A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO221AC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TPSMA6L22A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TPSMA6L22A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TPSMA6L22A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TPSMA6L22A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TPSMA6L22A pin diagram, TPSMA6L22A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W